o_nas

Meist

Meie firma on turul 2007. aastast. Tegevus on suunatud kõikidele finantsjuhtimisega seotud teenustele. Aitame oma klientidel jõuda samm sammu haaval kindlate eesmärkideni igas valdkonnas, alates firma registreerimisest.

Meie koosseisus on firmas pikka aega töötanud inimesed, samuti tippspetsialistid väljastpoolt, kel on kõrge kvalifikatsioon nii rahanduse kui juhtimise alal, raamatupidamislikus arvestuses kui auditeerimises (ACCA, CIA, IPFM sertifikatsioon).

Meie partnerid on konsultatsioonifirmad, mis on spetsialiseerunud erinevatele rahandust ja managment`i puudutavatele küsimustele Venemaal ja Soomes.

Koos töötatud aastad erinevate ühendustega annavad meile julguse soovitada end kui laitmatu reputatsiooni ja klientide usalduse võitnud firmat.

Meie spetsialistide professionaalsus ja kogemus kindlustab Teile tõhusa teeninduse äri edendamise huvides praktiliselt kõikides valdkondades. Võime hinnata ja põhjalikult analüüsida kliendi vajadusi ning töötada vastavalt sellele välja ning esitleda efektiivseimat viisi mis tahes ülesande lahendamiseks.